QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı

QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı
QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı
QATM - Metalografi ve Sertlik Ölçüm Sistemleri
QPOL GO M1 modeli otomatik metalografik numune zımparalama ve parlatma cihazı tek tablalı modelimizdir. Otomatik Metalografi Numune Zımparalama ve Parlatma analog kontrollüdür. Numune tutma kafası sağ sola hareket ettirilerek konumlandırılabilmektedir. Aynı zamanda numune tutma kafası üzerindeki tuşlardan basınç ve süre ayarı yapılabilmektedir. Tabla dönüş hızı cihaz üzerinden ayarlanabilmektedir. Kuvvetin uygulanması rijit pinömatik rodların otomatik bir şekilde numunelerin üzerine inmesi şeklindedir. Opsiyonel olarak cihaz ile birlikte süspansiyon dozajlama ünitesi tedarik edilmektedir.

Teknik Özellikleri

Qpol GO taşlama ve parlatma kafası, otomatik numune hazırlamaya mükemmel bir giriş sağlar ve tek  zımpara ve parlatma makineleri Qpol 250 M1 ile birleştirilebilir.

 
Basit yapısı ve sezgisel kullanım konsepti, basit ve hızlı hazırlık adımlarına izin verir. Taşlama / parlatma basıncı (tek basınç) ve hazırlık süresi, doğrudan taşlama ve cilalama kafasındaki analog  kontrol düğmesi kullanılarak sürekli olarak ayarlanabilir. Polisaj başlığının çalışma alanı, LED aydınlatma ile aydınlatılmaktadır.
 
Uygun hazırlık ile Qpol GO, manuel taşlama makinelerine sonradan takılabilir. Opsiyonel olarak süspansiyon dozajlama üniteleri ile kullanılabilmektedir.
 
ÜRÜN AVANTAJLARI
-Değişken tek basınç
-Hazırlık süresi için ayarlanabilir zamanlayıcı
-Aletsiz numune tutucu bağlama
-Alüminyum kasa, elektrostatik toz boyalı
-Qpol 250 M makinelerde sonradan takılabilir
-Ekonomik LED aydınlatma
 
 
QPOL GO TEKNIK BİLGİ
 
 
Numune Sayısı (tek baskı) 1 - 4 numune Ø 40 mm
Numune Tutucu Ø 120 mm
Tekli Basma Kuvveti ayarlanabilir, 5 - 45 N
Dönme Hız (kafa) 150 devir /dak
Kuvvet (kafa) 60 W
Ağırlık 18.5 kg
 
 
 
QPOL GO M1 Metalografi Otomatik Numune Zımpara Parlatma Cihazı

Otomatik Numune Zımparalama ve Parlatma Cihazı
Başlıksız Belge