Gilardoni MHF Portatif X-Ray Jeneratörleri

Gilardoni MHF Portatif X-Ray Jeneratörleri
Gilardoni MHF Portatif X-Ray Jeneratörleri
MHF Portatif X-Işını Jeneratörleri Gilardoni /İtalya firması ürünleridir. 200 kV'dan 300 kV'a kadar portatif X-ray jeneratörlerimiz, metal-seramik tüp ile birlikle en yüksek güçte ve verimde radyografik muayene yapılmasına olanak sağlar. Yeni geliştirilen, geniş LCD ekranlı kontrol ünitesi çok basit ve hassasiyette çalışılmasını sağlar. Uyarı lambası, taşıma iskelesi, lazer pointer. sesli alarm ve diğer ekipmanları ile muayeneler daha güvenli, daha verimli ve daha basittir.Kullanım ömürleri sektörün en yüksek dönüşümüne sahiptir.

Teknik Özellikleri

MHF 200D ve 300D Portatif X-Ray Tüpleri 200 kV'dan 300 kV'a kadar portatif X-ray jeneratörlerimiz, metal-seramik tüp ile birlikle en yüksek güçte ve verimde radyografik muayene yapılmasına olanak sağlar. Yeni geliştirilen, geniş LCD ekranlı kontrol ünitesi çok basit ve hassasiyette çalışılmasını sağlar. Uyarı lambası, taşıma iskelesi, lazer pointer. sesli alarm ve diğer ekipmanları ile muayeneler daha güvenli, daha verimli ve daha basittir. 

200kV'lık sistem ile çelik malzemede 42 mm, 300kV'lık sistem ile çelik malzemede 65 mm nüfuziyet sağlanmaktadır.


Sistemin en önemli özelliği Yüksek Frekans ve Sabit Potansiyel X-Ray ışınları oluşturabilmesidir. Bu özelliği ile çok daha net filmler, kısa pozlama süresi, daha düşük enerji ile daha fazla çelik penetrasyonu elde edilmektedir.
(10 dk. 200kV ve 4,5 Amper akım ile 42 mm penetrasyon).

Gilardoni MHF Portatif X-Ray Jeneratörleri

Portatif X-Ray Jeneratörü
Başlıksız Belge