HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı

HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı
HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı
HLN 110 modeli bilya zıplama yöntemi ile sertlik ölçümü yapan dijital, kompakt ve portatif üniversal sertlik ölçüm cihazıdır. HL, HV, HB, HRB, HRC ve HS sertlik skalalarında doğrudan ölçüm yapar. ASTM A956-02 standartına uygundur. Prob ve dijital değerlendirme ünitesi birbirinden ayrıdır. Ölçüm sonuçlarının doğrudan çıktı alınabileceği gibi hafızasına da kayıt gerçekleştirmektedir.

Teknik Özellikleri

Standart Paket İçeriği:
- HLN110 Bilye Zıplatmalı Sertlik Ölçüm Cihazı Ana Ünitesi
- D tip prob ( 147 mm uzunluk, 20 mm çap, 75 g ağırlık )
- Standart Kalibrasyon Bloğu
- Prob Temizleme Fırçası
- Prob destek halkası
- Şarj Ünitesi
- Baskı Kağıdı ( Cihaz üzerindeki yazıcıya uygun. )
- Ürün Kullanım Klavuzu (Manuel)
- Darbeye Dayanıklı Taşıma Çantası

- Bilya Zıplatmalı Sertlik Ölçüm Cihazları, 5 mm ve üstü kalınlığı sahip malzemelerin yüzeylerindeki belirli bir bölgeyi üst üste ölçümler yaparak analiz etmek adına portatif, uzun ömürlü ve en uygun bütçeli çözümdür.
- Bilya Zıplatmalı Sertlik Ölçüm Cihazlarının çalışma mekanizması, prob içerisinde bulunan bilya mekanizmasının ölçüm sırasında aldığı hıza ve mesafeye bağlı olarak ölçümün gerçekleştirilmesine dayanır.

- Cihaz ölçümleri dijital ekranda otomatik olarak verir ve 5 ölçümde bir ortalama değer çıkarırarak talep etmeniz halinde cihaz üzerindeki mekanizmadan ölçüm raporunu hızlı bir şekilde almanızı sağlar.

- Ölçümleri HL, HRC (Rockwell),HRB, HRA, HB (Brinell), HV (Vickers), HS birimlerinden istediğinize otomatik olarak çevirerek değerleri analiz edebilirsiniz.

- Ölçümleri USB yardımıyla excell otomatik rapor olarak alabilirsiniz. 

HLN110 Portatif Bilya Zıplatmalı ( Leeb ) Sertlik Ölçüm Cihazı

Bilye Zıplatmalı Sertlik Ölçüm Cihazı
Başlıksız Belge