Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu

Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu
Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu
Ether NDE - Eddy Current Solutions
ETHER NDE - Baugh & Weedon firması ürünü MAGAZON serisi Manyetik Çatlak Kontrol Tezgahları, paslanmaz çelik yapıda drenaj tankı ile donatılmıştır. Baş ve tailstocks test parçası destekleri ve kolayca değiştirilebilir bakır örgü temas yastıkları ile donatılmıştır. Mıknatıslama ve Pnömatik sıkma bir ayak pedalı tarafından işletilmektedir. Küçük parçalar için döndürerek bileşenin detaylı incelenmesini sağlayan kolay bir cihaz. Ağır test parçaları için destek silindirleri yatak barları bulunmaktadır.

Teknik Özellikleri
  • MAGAZON serisi paslanmaz çelik yapıda drenaj tankı ile donatılmıştır. Baş ve tailstocks test parçası destekleri ve kolayca değiştirilebilir bakır örgü temas yastıkları ile donatılmıştır. Mıknatıslama ve Pnömatik sıkma bir ayak pedalı tarafından işletilmektedir. Küçük parçalar için döndürerek bileşenin detaylı incelenmesini sağlayan kolay bir cihaz. Ağır test parçaları için destek silindirleri yatak barları bulunmaktadır.

         

  • Cihaz kontrolleri ve dijital ampermetre baş üstünde yer alan göz seviyesinde konsol üzerinde bulunmaktadır. Dijital ölçüm tüm ünitelerde standarttır ve PEAK çıkış akımını görüntülemek için kalibre edilebilir.
                                                             

 

Magazon Ebu Manyetik Çatlak Kontrol İstasyonu

Manyetik Test Tezgahı
Başlıksız Belge