• DUYURULAR
 • NTD-FORM
 • TEMSİLCİLİKLER
 • İLETİŞİM
 •  
  Kendi aralarında Türkiye’nin en uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile MAK Elektronik, Otomotiv, Havacılık, Demir Yolları ve Tren Aksamları, Demir-Çelik ve Demir-Dışı metal hammadde/ürün üretim ve imalat, Plastik/Lastik ürün üretimi/imalatı, Petrol Doğalgaz hatları, Rafineri Depolama ve Dağıtım Tesisleri gibi sektörlerde, yüksek kalite ve yüksek verim ihtiyacının bilincinde olarak sizlerin kalite kontrol, AR-GE, servis ve bakım-onarım çalışmalarınızda her zaman sizlerden biri gibi ihtiyaç ve gereksinimlerinize çözüm ortaklığı yapmaktadır.
   
  Uzman ve tecrübeli kadromuz, en temel tehlikelerden, en yüksek dizayn ve teknik çalışma gerektiren uygulamalara kadar sizlere en uygun ve gelişmiş sistemler ile çözüm ve ihtiyaç odaklı hizmet etmeye her zaman hazırdır. Müşteri odaklı çalışmalarda hedefimiz, müşterilerimiz için “MAK Elektronik” departmanı (kalite çalışmalarında çözüm ortağı/çalışanı) olmaktır.
   
  Sizlere sağladığımız/sağlayacağımız “Kalitede Çözüm Ortaklığı” çalışmalarını, ISO 9001:2008 standardına göre kurulu ve belgeli kalite yönetim sistemimiz ile sizlere güvenilir, dürüst, eşit, tarafsız, kalite odaklı, gizlilik prensiplerine uyan, yasalara, meslek etik ve kurallara uygun faaliyet gösteren temel ilkelerimizle sunma hedefindeyiz. 
   
  MAK Elektronik olarak, sizler ile iletişimimizin devamı ve sağladığımız hizmetin sürekliliği için sistem ve cihazlarımızın servis/bakım onarımlarını, TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli teknik servisimiz ile sağlıyoruz.
   
  Sizlerin ve sizler ile birlikte ülkemizin gelişiminde üzerimize düşen görevin farkında ve bilincinde olarak sizlerin “MAK Elektronik” departmanı (Kalite Çalışmalarında Çözüm Ortağı) olarak hizmet etme yolunda ilerleyeceğiz.
   
   
   
  CSS MenuMaker
  MAK Elektronik Malzeme Analiz ve Kalite Kontrol Cihazları Dış Tic. Ltd. Şti.  Gizlilik - Site Haritası
  Cenap Şehabettin Sokak, No: 39,
  34718, Koşuyolu, KADIKÖY - İSTANBUL
  Tel: 0216 402 10 34 (Pbx)
  Faks: 0216 402 10 35